bilgi@guvenboru.com.tr   90 332 249 66 96-73   90 332 249 96 22
  • 1
  • 2
  • 4
  • 4
  • 5
  • 5

GÜVEN BORU PVC & SAC SONDAJ BORU


1999 yılında Ali ve Sayit UKDEM tarafından 1. Organize Sanayisinde, düz, filtreli ve köprülü saç sondaj boru imalatı için faaliyete geçmiştir. Güvenilir ve kaliteli boru imalatı ile kısa sürede sondaj boru piyasasında hak ettiği yeri almıştır. Köylü, çiftçi ve sondajcının tavsiye ve istekleri doğrultusunda teknolojik ve günlük imkanları kullanılarak ürün kalitesini en üst seviyeye çıkartmak ve en doğruyu üretmeyi kendisine ilke edinmiştir. Günümüz şartları doğrultusunda ürünlerin farklılık göstermesi sonucu saç sondaj boruları yerini pvc sondaj borularıyla paylaşmıştır. Bu değişiklik ve istek doğrultusunda Güven Sondaj Boru 2002 yılında pvc sondaj boru imalatına başlamıştır. Ayrıca ovalama ve bilezikli pompa kolon borularıyla ürün yelpazesini genişletmiştir. Ulaşabildiği birçok sektörde Türk Sanayi ve Tarımına katkıda bulunmaktadır.

img17
img17

GÜVEN BORU PVC & SAC SONDAJ BORU


Firmamız modern yönetim prensipleri, kaliteden ödün vermeyen hizmet anlayışı ile sanayileşmekte olan ülkemize yakışan çağdaş bir şirket vizyonu yaratmıştır. İmalatımızın her aşamasında kaliteden taviz vermeden üretimini gerçekleştirdiğimiz ürünler ile gelişmekte olan sanayi ve rekabet koşullarının üstesinden Dünya pazarında yeni çıkan ürünleri takip ederek, kendi teknolojimizi yenilemek ile mümkün olduğunu biliyoruz.  Firmamız kalite, yenilik ve satış sonrası memnuniyeti şirket politikası olarak benimseyerek, koşulsuz müşteri tatmini, geniş ürün stoğu, güçlü hizmet kadrosuyla sektöre yön verici firmalardan olmayı hedeflemektedir.


Kalite PolitikamızİNSAN KAYNAKLARI

Satış Sonrası Destek

Bayilik

Zengin Çeşit

Arge Çalışmaları

Sürekli Gelişim

alüminyum profil alüminyum ekstrüzyon profilleri alüminyum korkuluk aksesuarları aluminium profile aluminium extrusion aluminium accessories konya promosyon konya reklam ajansı sodyum bikarbonat potasyum bikarbonat amonyum bikarbonat